درباره ما

درباره ما

مجموعه‌ی بزرگ سرای ایرانی

ما مجموعه ای هستیم که در سال ۱۳۹۴ به منظور حمایت از تولید داخلی و حذف واسطه ها و صرفه جویی در زمان و تسهیل امر خرید برای شما هموطنان ارجمند، با ارائه کالاهایی با کیفیت بالا و همچنین قیمتی کاملا مناسب و رقابتی در شهر مقدس قم، شاه‌راه مواصلاتی کشور شروع به کار کردیم.

به لطف اعتماد شما در مدت زمان بسیار کوتاهی به بزرگترین هایپر مارکت تخصصی تهیه جهیزیه در کل کشور تبدیل شدیم و سهم عمده­‌ای از تامین بازار لوازم خانگی، فرش دستباف و ماشینی، مبلمان و کالای خواب، لوستر، لوازم ورزشی، موکت و کالای دیجیتال کل کشور را به دست آوردیم.

در آذر ماه سال ۱۳۹۹ برای ادامه حرکت در راستای آرمان اصلی شرکت که همانا حمایت از تولید ملی و احترام به مشتری می باشد ، فضای فروشگاه را به بیش از ۵۰هزار متر مربع افزایش دادیم تا بتوانیم با فراهم کردن تنوع بسیار بالایی از اجناس مختلف، قدرت انتخاب شما را در زمان خرید بالا ببریم.

در راستای استقبال پر شور مردم و با هدف رفاه حال هم میهنانمان، در تیر ماه سال ۱۴۰۱ در اصفهان، سرای ایرانی را افتتاح کردیم.

ما با نوآوری در فراهم کردن شرایط متنوع خرید اقساطی و ارسال رایگان کالا به سراسر کشور، پایه گذار سبک جدیدی از مشتری‌مداری هستیم.

راه‌های ارتباطی

0253102
معرفی سراها

یک سرا و ده‌ها سرسرا